Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kiedy wkroczyłam do świata show-biznesu, byłam jeszcze dzieckiem.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Można żyć na świecie jakby nic nas nie dotyczyło - to łatwe. Ale można również starać się zrozumieć, schlebiać swojej ciekawości, stosować swoją myśl, aby przezwyciężyć trudności, które na nas czekają.

Świat

znak cytatu Czy jestem częścią tego świata, czy może to świat jest częścią mnie? Czy powinienem dostosowywać się do niego, czy to świat powinien dostosowywać się do mnie?

Świat

znak cytatu Świat powstał chyba ze strachu przed pustką.

Świat

znak cytatu Cały spostrzegany świat jest tylko zbiorem obrazów i znaków.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest piękny i zatracająco przerażający zarazem. To miejsce, gdzie miłość kwitnie obok gniewu, a pokój jest niemal niewidzialny w cieniu konfliktów. Jesteśmy zarówno twórcami jak i ofiarami tego zdumiewającego kosmosu.

Świat

znak cytatu Trzeba najpierw przemyśleć świat, zanim zechce się go zmieniać.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się to co ludzie widzą, ale to co jest naprawdę, nie liczy się to co jest zrozumiałe, ale to co jest prawdziwe, nie liczy się to co jest na zewnątrz, ale to co jest w środku.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest jak książka, a ten, kto nie podróżuje, czyta tylko jedną stronę.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie należy myśleć, że świat jest jedynie zbiorem obiektów, które do nas należą. Świat jest wielkim domem, w którym wszyscy jesteśmy gośćmi, a gość powinien dbać o dom, w którym mieszka.

Świat

Zobacz więcej