Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie warto marnować swojego życia na zmartwienia o przeszłość i przyszłość. Czas, który marnujemy na to, to stracony czas. Czas jest bezcenny, nie możemy go odzyskać. Skupmy się na teraźniejszości, bo to jest to, co naprawdę liczy się w życiu.

Czas

znak cytatu Jeśli nie masz czasu dla swoich dzieci, to zgaś telewizor.

Czas

znak cytatu Im więcej mamy czasu na wykonanie jakiejś pracy, tym więcej czasu nam ona zabiera.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie marnuj czasu, bo to materiał, z którego zrobione jest życie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której nie możemy dotknąć dwukrotnie, bo przepływająca woda, to już nie ta sama woda, która była przed chwilą. Czas mija nieubłaganie, nie zważając na nasze starania, aby go zatrzymać.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to nieprzebrany pokład mądrości i doświadczenia, które ludzkość zdobywa co dnia, z godziny na godzinę, a nawet z sekundy na sekundę.

Czas

znak cytatu Kiedy jest zdrowie, to i w miłości idzie bardzo dobrze. I nie mam tu na myśli uczuć do partnera czy dzieci, tylko w ogóle do życia. Ja teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę. Zawsze powtarzam mojej córce: „Jeśli rzeczy małe nie będą cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą”. Cieszę się więc tymi małymi okruchami, przyrodą, zielenią. Cieszę się, mogąc iść po prostu brzegiem morza, chłonąc jego zapach i całej przyrody, która mnie otacza. Ktoś, kto nie otarł się o pewne ostateczne sprawy, pomyśli, że mówię głupoty.

Czas

znak cytatu Czas zatrzymuje się w miejscu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najbardziej cenną rzeczą, jaką możemy spędzić. Dlatego ważne jest, aby spędzać go świadomie, nie marnując na rzeczy, które nas nie rozwijają, nie dają radości. Czasu nie można cofnąć, nie można go odzyskać. Gdy mija, pozostaje tylko to, co zrobiliśmy z nim, jak nim zarządziliśmy.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najbardziej cennym zasobem, które mogą posiadać ludzie. Nie można go zatrzymać, nie można go kupić, nie można go odzyskać. Możesz jedynie decydować, jak go będziesz wykorzystywać.

Czas

Zobacz więcej