Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą walutą życia. Można go wykorzystać, ale nie można go zatrzymać. Można go stracić, ale nie można go pobrać. O jego wartości decydujesz ty sam, wybierając, jak go wykorzystasz.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka - nie możemy dotknąć tej samej wody dwa razy, bo płynąca woda, którą dotkniemy, przepłynie na zawsze. Wykorzystuj każdą chwilę.

Czas

znak cytatu Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna. Zaczynaj tam, gdzie jesteś i korzystaj z okazji. Gdy zaczynamy z niewielkim środkiem, wszystko, co nie jesteśmy w stanie zrobić, stanie się łatwe do wykonania.

Czas

znak cytatu Trzeba pamiętać, że żyłam przeszłością, a to zabiera człowiekowi zbyt dużo czasu.

Czas

znak cytatu Kiedy jest zdrowie, to i w miłości idzie bardzo dobrze. I nie mam tu na myśli uczuć do partnera czy dzieci, tylko w ogóle do życia. Ja teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę. Zawsze powtarzam mojej córce: „Jeśli rzeczy małe nie będą cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą”. Cieszę się więc tymi małymi okruchami, przyrodą, zielenią. Cieszę się, mogąc iść po prostu brzegiem morza, chłonąc jego zapach i całej przyrody, która mnie otacza. Ktoś, kto nie otarł się o pewne ostateczne sprawy, pomyśli, że mówię głupoty.

Czas

znak cytatu Czas i tak każdemu dołoży, pamiętaj o tym.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ płynie, a po niej przepłynęła już inna woda. Ciesz się każdą chwilą swojego życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest tym, czego najmniej nam wystarcza, a jest to jedyne, co mamy. Zrozumienie tego paradoksu jest początkiem mądrości.

Czas

znak cytatu Jeśli nie masz czasu dla swoich dzieci, to zgaś telewizor.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas nie zna podziału na minuty, godziny, na dni i noce, lata i wieki; to my go sobie tak podzieliliśmy, dla swojej wygody, by móc go zjadać kawałkami.

Czas

Zobacz więcej