Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jedynym rzetelnym krytykiem, a jednocześnie najwytrwalszym i najzacieklejszym kibicem twojej indywidualności. To on nieustannie zapisuje twoje myśli, działania i uczucia, będące wyrazem twojej osobowości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, która porusza się w jednym kierunku. Nie możemy się do niej wrócić, dlatego każda chwila jest niezwykle cenna. Korzystaj z niej mądrze, by nie mieć później żadnych żalów.

Czas

znak cytatu Jeśli nie porzucisz przeszłości, ona zniszczy Twoją przyszłość.
Żyj tym, co oferuje teraźniejszość, a nie tym, co zabrała przeszłość.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką, która zmywa wszystko, co rodzi się i kwitnie na jej brzegach; on nie zna wstrzymań ani opóźnień, jest surowy i nieubłagany jak śmierć, której jest zwiastunem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym zasobem, jakim dysponuje człowiek. Każda minuta, która przemija, jest straconą okazją. Czas jest czymś, czego nie możemy odzyskać, dlatego tak ważne jest, aby go dobrze wykorzystać.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas ucieka nieodwracalnie. Nie można go zatrzymać ani na chwilę. Dlatego tak ważne jest umiejętne zarządzanie nim, aby każda chwila była wykorzystana najlepiej, jak to możliwe.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest wymiarem, w którym występuje fenomen miłości, ale także fenomen zła. Kontrola czasu oznacza kontrolę tych dwóch zagadnień.

Czas

znak cytatu Proszę pamiętać, że "trwonienie czasu" to najwłaściwsza metafora śmierci.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się to co masz, ale jakim jesteś człowiekiem. Czas jest cenniejszy od pieniędzy. Możesz zyskać więcej pieniędzy, ale nie możesz zdobyć więcej czasu.

Czas

znak cytatu Czas – najlepszy sędzia.

Czas

Zobacz więcej