Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Niektórzy tak się boją pustki, że natychmiast szukają kopii, a czasem taniej imitacji, byle czymś zapełnić powstałą wyrwę.

Inne

znak cytatu Smutne to czasy gdy łatwiej rozbić atom niż pokonać przesąd.

Inne

znak cytatu Sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musiałaś przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteś stamtąd gdzie byłaś.

Inne

znak cytatu Kim jesteś, obcy człowieku, żeby mi mówić, co mogę, a czego nie mogę robić?

Inne

znak cytatu Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.

Inne

znak cytatu Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro.

Inne

znak cytatu Warto czasem umrzeć, jeśli rodzisz się na nowo.

Inne
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jesteś uwięziony między tym,

co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Inne

znak cytatu ,, Tu za miłość się płaci, a nienawiść jest darmo, tu są domy i twarze malowane na czarno, parki szkłem najeżone i drzewa kalekie, tutaj zginiesz na krzyżu jeśli chcesz być człowiekiem"

Inne

znak cytatu "Jeśli on nie reaguje, to zwyczajnie nie ma na to ochoty. Jeśli nie odpisuje, to ma Cię w dupie. Jeśli nie przedstawia Cię znajomym, to nie traktuje Cię poważnie, albo się Ciebie wstydzi. I wiesz co jest najlepsze? W takiego faceta najbardziej się wkręcisz."

Inne

Zobacz więcej