Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kobiecie odpowiada ten mężczyzna, który pokrywa jej rachunki.

Mężczyźni

znak cytatu "Żyjemy w czasach, w których wymiana śliny między ludźmi o niczym nie świadczy, w których słowa straciły swoją moc. Bo tracą, gdy są nadużywane. Ludzie spędzają razem czas, pieprzą się, pocą w te same prześcieradła, jedzą, a w rzeczywistości tęsknią za czymś. Za Eks. Za swoim wyobrażeniem Eks. Za kimś, kto ich nie chciał."

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobieta młoda, mąż stary - pewne w domu swary.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kiedy mężczyźna przestanie być silny, przestaje być mężczyzną. Silny jest ten, kto jest silny do końca, kto nie ucieka, nie zdradza, nie płacze, nie prosi.

Mężczyźni

znak cytatu Nie była w jego typie, powtarzał to tysiąc razy, nie pomagało. Zaszła mu za skórę, weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go, a zarazem irytowała - dziwna niebezpieczna mieszanka.

Mężczyźni

znak cytatu Rozsądny mąż, jak marynarz
podczas burzy, zwija żagle,
czeka, żywi nadzieję, a sztormy
nie przeszkadzają mu kochać morza.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyźni są jak dobre wino. Dojrzewają, stają się coraz lepsi z wiekiem, a kiedy już osiągną swój pełny smak, niezwykle trudno jest z nich zrezygnować.

Mężczyźni

znak cytatu Czasami jak patrzę na mężczyzn, których kiedyś darzyłam jakimś uczuciem zaczynam wątpić we własną poczytalność.

Mężczyźni

znak cytatu Pewien gościu powiedział ,,Weź spadaj ok'' a ta do niego odpowiedziała ,, Tylko najgłubszy człowiek świata może tak powiedzieć do swojej dziewczyny , i wiesz ty nim właśnie jesteś!!''

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Głuchy mąż i ślepa żona zawsze tworzą szczęśliwą parę.

Mężczyźni

Zobacz więcej