Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Głęboko ukorzeniona prawda jest trudna do zrozumienia, bo choć wszyscy widzą, nikt nie zwraca uwagi.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest zawsze innowacją. Jest to odkrycie rzeczywistości, której nikt wcześniej nie zauważył. Otwiera oczy, rozbudza umysł i wznosi ducha nad przeciętność codzienności.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest niezwykle ważna. Nawet jeśli jest nieprzyjemna i bolesna, zawsze jest lepsza od kłamstwa. Kłamstwo jest jak piękne zdjęcie, które jest sfałszowane. Prawda jest jak rzeczywistość, surowa i niewygodna, ale zawsze prawdziwa.

Prawda

znak cytatu Prawda jest jak lew. Nie musisz bronić lwa. Wypuść go, a bronić się będzie sam.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wszędzie jest tylko prawda, którą jednak trzeba zrozumieć. A że zrozumieć ją jest trudno, trzeba z nią kroczyć ostrożnie.

Prawda

znak cytatu Wierzę w tę prawdę, rozumiem i czuję, że lepiej kochać i stracić, niż nie kochać w ogóle.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda nie przychodzi z goła, zawiera w sobie wszystkie tragedie które już się zakończyły i oznacza znamiona przyszłych, prawda jest jak rozbite lustro które wcześniej odbijało twarz anioła a teraz niebo pełne gwiazd, jak cierpienie ojców jest zapowiedzią cierpień dzieci, tak na prawdzie już leży cień przyszłej klęski.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Co jest piękne, jest prawdą, co prawda, piękne.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone. Jest to prawda, która jest ukryta, a nie odkryta. Ukryta jest prawda wszelkiego wiedzy, że jesteśmy przewodnikiem, a nie służbą boskości. Bóg nie jest w sercu, lecz w rozumie, nie we wnętrzu, ale wokoło nas. Wszystko jest dozwolone, ponieważ nic nie jest prawdziwe. Jest to prawda ostateczna, która stoi za fałszem, wszystkim względnym, absolutnym, tymczasowym i faktuem.

Prawda

znak cytatu Wolność sumienia nie może prowadzić do równoważności dobra i zła.

Prawda