Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Prawdą jest to, co sprawdza się w działaniu.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Można ją chować na jakiś czas, ale nie da się jej zatrzymać. Człowiek zawsze powinien dążyć do prawdy, nawet jeśli jest bolesna czy nieprzyjemna. Bo prawda jest jedyną rzeczą, która pozwoli nam prawidłowo zrozumieć otaczający nas świat.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest niewygodna, bo wymaga zmian. Ale nie ma wolności bez prawdy. Kto unika prawdy, ten jest niewolnikiem kłamstwa

Prawda

znak cytatu Najmniej nieprawdopodobna jest prawda. Żeby uczynić prawdę prawdopodobniejszą, trzeba dodać do niej trochę kłamstwa.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dążyć do doskonałości to nie jest błąd, dopóki nie zatracimy w tym człowieczeństwa. Prawda jest taka, że prawdziwa doskonałość leży w pełni akceptacji siebie, w byciu sobą, a nie w byciu tym, kogo inni chcą, abyśmy byli.

Prawda

znak cytatu Kiedy nie masz ochoty wstać, uderz się w twarz wstań szybko z łóżka i powiedz na głos..."Mam to w dupie, dobranoc!"

Prawda

znak cytatu A jak myślisz, skąd biorą się mądrości ludowe? To po prostu czysta prawda.

Prawda

znak cytatu Prawda jest niewygodna, bo zmusza nas do zmian. Prawda boli, bo pokazuje nam, jak bardzo czasem błądzimy. Ale prawda jest cenna, bo tylko ona pozwala nam iść naprzód w życiu.

Prawda
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czyń to, co uważasz za słuszne. Będziesz krytykowany i tak. Będziesz krytykowany za to, że zrobiłeś źle, będziesz krytykowany za to, że zrobiłeś dobrze. Czyń to, co uważasz za słuszne.

Prawda

znak cytatu Szczerość to jedyna cecha, za którą ludzie mogą cię znienawidzić.

-Robert De Niro

Prawda

Zobacz więcej