Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ale mężczyźni mogą osiągnąć wszystko co możliwe w swojej dziedzinie
i mieć również rodzinę. Są przy tym szanowani za jedno i drugie, a nie wkładają w to nawet połowy tego wysiłku co kobiety.

Mężczyźni

znak cytatu Mężczyzno jeśli będziesz wystarczająco długo patrzył na kobietę, która Ci się podoba, to zobaczysz jak wychodzi za mąż.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna jest jak czekolada. Słodki, gładki, nieodparcie kuszący. Potrafi dać ci najwznioślejszą rozkosz, ale też potrafi sprawić, że tęsknisz za tym, czego nie masz. Kiedy to czego potrzebujesz, to ona, jest zawsze dostępny, ale kiedy naprawdę go chcesz, jest zbyt drogi. Bez niego czujesz się zarówno pusta, jak i przepełniona uczuciami, które nie mają miejsca do ucieczki.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mężczyzna to nie tylko siła, ale także mądrość i wrażliwość. Nie oceniaj go jedynie przez pryzmat jego siły fizycznej, ale zrozum całość jego natury.

Mężczyźni

znak cytatu Opiekuńczość mężczyzny wyzwala we mnie wielkie wzruszenie, które bardzo łatwo zamienia się w zauroczenie. Nie daj Boże odda mi on swój sweter, czapkę na uszy naciągnie, dłonie w dłoni ogrzeje! Nie daj Boże się zatroska, czy aby jadłam śniadanie, albo się bólem głowy zatrwoży! O, wtedy przepadłam!

Mężczyźni

znak cytatu W związku nie chodzi tylko o zdobycie, ale o zdobywanie, bo kobieta potrzebuje bliskości mężczyzny, a nie świadomości że jest zajęta.

Mężczyźni
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Był sobie dziad i baba,Bardzo starzy oboje.

Mężczyźni

znak cytatu Nie była w jego typie, powtarzał to tysiąc razy, nie pomagało. Zaszła mu za skórę, weszła w krew. Utkwiła w nim. Oszołamiała go, a zarazem irytowała - dziwna niebezpieczna mieszanka.

Mężczyźni

znak cytatu Nie chciałam, aby myślał, że jestem najpiękniejszą, najwspanialszą, najmądrzejszą kobietą na świecie. Pragnęłam, by zdawał sobie sprawę z obecności mnóstwa olśniewających kobiet wokół niego, lecz mimo to nadal potrzebował właśnie mnie. Chciałam wyboru, nie hipnozy czy zapatrzenia.

Mężczyźni

znak cytatu Całą noc przewracał się w łóżku, myśląc o niej. Ponieważ ona całą noc robiła to samo, można było prawie uznać, że spędzili ją razem.

Mężczyźni

Zobacz więcej