Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ludzie sypiają ze sobą, nic ekscytującego. Zdjąć przed kimś ubrania i położyć się na kimś, pod kimś lub obok kogoś to żaden wyczyn, żadna przygoda. Przygoda następuje później, jeśli zdejmiesz przed kimś skórę i mięśnie i ktoś zobaczy twój słaby punkt, żarzącą się w środku małą lampkę, latareczkę na wysokości splotu słonecznego, kryptonit, weźmie go w palce, ostrożnie, jak perłę, i zrobi z nim coś głupiego, włoży do ust, połknie, podrzuci do góry, zgubi. I potem, dużo później zostaniesz sam, z dziurą jak po kuli, i możesz wlać w tą dziurę dużo, bardzo dużo mnóstwo cudzych ciał, substancji i głosów, ale nie wypełnisz, nie zamkniesz, nie zabetonujesz, nie ma chuja.

Miłość

znak cytatu Wsuwam się w jego ramiona, czuję
się tak, jakbym wracała do domu...

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu O, Ela, straciłaś przyjaciela.
Musisz się wreszcie nauczyć,
Że miłości nie wolno odrzucić.

Miłość

znak cytatu Radość z powodu twojego istnienia
jest o wiele większa niż smutek
z powodu twojej choroby.

Miłość

znak cytatu Miłość nie jest skarbem, który się posiadło, lecz obustronnym zobowiązaniem.

Miłość

znak cytatu Miłość to, gdy ona cię denerwuj .jak cholera, a ty nadal masz ochotę ją przytulić. 

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Każe mi powiedzieć, że miłość, to nie jest słodkie pierdółki, że pewnego dnia, kiedy będziemy starzy, będziemy siedzieć obok siebie na sofie, a ja będę miała na twarzy tyle zmarszczek, że zostawię go z pudrem, gdy go pocałuję, ale on będzie nadal trzymał mą ręko i mówił mi, że jestem najśliczniejszą dziewczyną na świecie.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Miłość jest jak wiatr, nie widzisz jej, ale czujesz. Przenika przez każdą barierę, kiedy jest silna i prawdziwa. Woła cicho, ale wyraźnie. Wielkość jej siły jest niewyobrażalna, a delikatność nieosiągalna.

Miłość
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pokorna miłość ma taką moc, że nic się jej oprzeć nie może.

Miłość

znak cytatu Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona ma maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny.

Miłość

Zobacz więcej