Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Srokowe wesele? deszczu będzie wiele.

Natura

znak cytatu Natura to nieskończona piękność, która ma moc przyciągania... Ma swoje tajemnice i uroki, które urzeczone są swoim pięknem. Chciałbym, żeby wszyscy ludzie to dostrzegali, szanowali i chronili.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jaki pierwszy, drugi, trzeci, taki cały sierpień leci.

Natura

znak cytatu Lubię sok pomidorowy !

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Natura wołom rogi,Dziarskie kopyta koniom,Rącze zającom nogi,Trąbę zaś dała.słoniom,Ptakom lot, rybom skrzele,Nam roztropność w podziele.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bądź jak wiatr, który rzuca się w przestrzeń z jaskini skalnej.Wznoś się wyżej, coraz wyżej...

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu What holy cities are to nomadic tribes:a symbol of race and a bond of union,great books are to the wandering souls of men:they are the Meccas of the mindczym święte miasta są dla koczowniczych plemion:symbolem plemienia i łącznikiem wspólnoty,tym są wielkie książki dla zbłąkanych dusz ludzi:Mekkami umysłu.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jak niedźwiedź głaśnie, to aż w krzyżach trzaśnie.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który chodzi za szybko, zbyt pochłonięty swoimi troskami, by zwracać uwagę na świat, nie dostrzeże prawdziwego piękna natury. Natura jest spokojna. Natura jest cierpliwa. Nauczmy się od niej.

Natura
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Śmierć jest tym samym co narodziny, misterium natury.

Natura