Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Time is money.Czas to pieniądz.

Życie

znak cytatu Na mdłości najbardziej pomaga niebycie w ciąży.

Życie

znak cytatu Potrzeba czasu i wysiłku, by coś stworzyć, ale w jednej chwili wszystko może się rozpaść jak zamek z piasku.

Życie

znak cytatu ''Jestem strasznie zmęczony bólem, który słyszę i czuję, szefie. Zmęczony tym, że ciągle wędruję, samotny jak drozd na deszczu. Nie mając nigdy żadnego kumpla, z którym mógłbym wędrować i który powiedziałby mi, skąd, dokąd i po co idziemy. Jestem zmęczony tym, że ludzie są dla siebie niedobrzy. To boli, jakbym miał w głowie potłuczone szkło. Jestem zmęczony tym, że nie zawsze mogłem pomóc. Zmęczony ciemnością. Czuję głównie ból. Jest go za dużo. Gdybym mógł z tym skończyć, zrobiłbym to. Ale nie mogę.''

Życie

znak cytatu Pamiętaj,że ranienie ludzi krzywdzi także raniących.

Życie

znak cytatu Wiem, że codziennie wali się niebo.

Życie

znak cytatu Nie pozwól by w Twoim życiu przeważało kłamstwo i nienawiść, lepiej zakończyć coś niż żyć z nadzieją, że bliska Ci osoba tak po prostu sie zmieni. Ludzie sie zmieniają ale nie wszyscy... Gdy już zaczniesz okłamywać osobę która była szczera wobec Ciebie pamiętaj, że nie masz już czego naprawiać..

Życie

znak cytatu Każdy chce być zrozumiany oprócz artystów, poetów i narkomanów.

Życie

znak cytatu Pamięć to śmietnisko podświadomości.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wbrew potocznemu mniemaniu cierpienia przywiązują nas, przygważdżają do życia: są to nasze cierpienia, pochlebia nam możność ich wytrzymywania, zaświadczają one o naszym statusie bytów, nie zaś widm. A tak gwałtowna jest duma z cierpienia, że przewyższa ją tylko duma z cierpień już doznanych.

Życie

Zobacz więcej


Sklep